tel: 56/652 07 86
Pracujemy:
pon. - piąt.: 10:00 - 18:00
sob.: 10:00 - 13:00

Salon optyczny Optyk 21 działa na toruńskim rynku optycznym od 2007r. Przygodę z optyką i optometrią, która jest naszą pasją rozpoczęliśmy w 1990r., a zdobytą przez ten czas wiedzę i doświadczenie zawodowe wykorzystujemy dla dobra naszych pacjentów, którym dajemy możliwie najlepszy proces widzenia. W trosce o najwyższą jakość naszych usług współpracujemy z wiodącymi w Polsce i na świecie producentami soczewek okularowych (Rodenstock, Essilor, Hoya, Zeiss, JZO), soczewek kontaktowych (Zeiss, J&J, CIBA VISION), oprawek okularowych (Rodenstock, Zeiss, Davidoff, Jaguar, JOOP, Enrico Coveri i wiele innych).
Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od refrakcji (badania wzroku) poprzez profesjonalne doradztwo w doborze oprawek i soczewek okularowych zależnie od potrzeb i gustu pacjenta, aż do wykonania okularów. Profesjonalizm na każdym etapie obsługi pacjenta i indywidualne podejście do każdej osoby wyróżnia nas od konkurencji.
Najważniejsze dla nas jest dobro pacjenta, a największą radość sprawia nam wychodzący od nas dobrze widzący i zadowolony klient.